KONST / Litografier / Färglitografi 15153362
nr 1515 3362
Färglitografi
Gösta Gustavson, Norrbro. Signerad, numrerad 187/ 300, daterad 183. Färglitografi, bildmått: 58x41 cm, yttermått inklusive ram: 75x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:54:11
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr